Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Przywiązani do polisy oskarżają przewodniczącego KNF

Finanse

o to, że nie ochronił ich przed niekorzystnymi decyzjami finansowymi i złożyli wczoraj przeciw niemu doniesienie do prokuratury. Stowarzyszenie „Przywiązani do Polisy” skupia ludzi, którzy wykupili polisy ubezpieczeniowe na życie z funduszem inwestycyjnym w przekonaniu, że to lokata. Podpisywali umowy zobowiązujące do wpłacania pieniędzy co rok przez od 10 do 30 lat, a kiedy chcieli się wycofać okazywało się, że zgodnie z umową, którą podpisali przy zakładaniu polis, ubezpieczyciel w takiej sytuacji zostawia sobie znaczną część wpłaconej gotówki.
Polisy z funduszem kapitałowym wykupiło blisko 5 mln osób, nie wiadomo ilu spośród nich kupowało polisy sądząc, że umieszcza pieniądze na lokacie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Przywiazani-do-polisy-zawiadamiaja-Prokurature-o-bezczynnosci-KNF-3202755.html

Udostępnij

Rząd wyda 5,6 mld zł na walkę z bezrobociem

Finanse bezrobocie budżet państwa Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej projekt budżetu

przewiduje projekt budżetu na przyszły rok. Najwięcej rząd planuje wydać na aktywizację młodych bezrobotnych i na tworzenie nowych stanowisk pracy oraz podejmowania przez bezrobotnych własnej działalności gospodarczej. Resort pracy przewiduje, że bezrobocie, które na początku tego roku wynosiło 13,4 proc., pod koniec przyszłego roku spadnie do 11,8 proc, a może nawet do 11 proc.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/822882,miliardy-na-bezrobocie-w-tym-600-mln-zl-na-staze-oto-jak-rzad-chce-zatrzymac-emigracje.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/822882,miliardy-na-bezrobocie-w-tym-600-mln-zl-na-staze-oto-jak-rzad-chce-zatrzymac-emigracje.html