Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Mistrzostwa świata w siatkówce: dwa pierwsze i ostatni

Polska

Zwycięstwo w dwóch pierwszych setach dało polskiej reprezentacji awans do półfinału, ale reprezentacja Rosji, która już odpadła rzuciła się do walki i wygrała następne dwa sety. Wynik całego meczy rozstrzygnięty został w tie breaku; zwycięstwo dało polskiej reprezentacji pierwsze miejsce w grupie. Wyniki kolejnych setów: 25:22, 25:22, 21:25, 22:25, 15:11.
W półfinale polscy reprezentanci spotkają się jutro z Niemcami, w drugim półfinale reprezentacja Brazylii zagra z z siatkarzami z Francji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/sport/1,65025,16669254,Mistrzostwa_swiata_w_siatkowce__Polska___Rosja_3_2_.html

Udostępnij

Ewa Kopacz przedstawi prezydentowi skład nowego rządu

Polska Bronisław Komorowski ewa kopacz nowy rząd premier rząd skład rządu

dziś wieczorem, po całym dniu wypełnionym spotkaniami z ministrami rządu Donalda Tuska i politykami koalicji. Media mnożą przypuszczenia dotyczące składu personalnego nowego rządu. Politycy komentują doniesienia i kandydatury. Według zapowiedzi skład rządu ma zostać publicznie ogłoszony jutro.

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1236517,Druga-tura-rozmow-Kopacz-z-ministrami-Wieczorem-spotkanie-z-prezydentem-

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1236517,Druga-tura-rozmow-Kopacz-z-ministrami-Wieczorem-spotkanie-z-prezydentem-