Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

30 mln dolarów za wskazanie sprawcy zestrzelenia samolotu

Europa

malezyjskich linii lotniczych nad wschodnią Ukrainą w lipcu tego roku oferuje detektyw Josef Resch z niemieckiej wywiadowni gospodarczej Wifka. Nagroda zdeponowana jest w Zurychu, informuje wywiadownia na stronie internetowej oraz gwarantuje informatorom anonimowość. Anonimowi są również ofiarodawcy.
Jak podawaliśmy w lipcu, samolotem zestrzelonym nad terenem walk promoskiewskich rebeliantów z wojskami ukraińskimi leciało 298 osób. Wszyscy zginęli, Moskwa oskarża o zestrzelenie wojsko ukraińskie, Kijów wskazuje jako sprawców Rosję i prorosyjskich separatystów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1236123,30-mln-dolarow-za-wskazanie-sprawcow-katastrofy-samolotu-MH17

Udostępnij

Dzienniki brytyjskie: brudna kampania przed referendum

Europa odłączenie się referendum secesja szkocja wielka brytania

Prowadzenie brudnej kampanii zarzuciły wczoraj zwolennikom oderwania się Szkocji od Wielkiej Brytanii dzienniki brytyjskie. Środa była ostatnim dniem kampanii przed dzisiejszym referendum. Zwolennicy secesji próbują zastraszyć przeciwników odłączenia się Szkocji, twierdzą gazety i podają przykłady obelg oraz fizycznych ataków na nich.
W dzisiejszym referendum mieszkańcy zdecydują czy Szkocja odłączy się od Wielkiej Brytanii. Według ostatniego sondażu opublikowanego przez dziennik „Scotsman”, poparcie dla odłączenia się wzrosło do 48 proc., a dla pozostania wynosi 52 proc. 14 proc. wyborców jest niezdecydowanych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18888,szkocja-brudna-kampania-przed-referendum.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18888,szkocja-brudna-kampania-przed-referendum.html