Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Kilka lat na wykorzystanie urlopu rodzicielskiego

Polska

planuje zapewnić prezydent Bronisław Komorowski. Zgodnie z ustawą z czerwca ubiegłego roku urlop rodzicielski przysługuje tylko w pierwszym roku życia dziecka. Według projektu można byłoby wykorzystywać go na raty w ciągu kilku lat, dowolnie dzieląc przysługujący czas.
W Szwecji czas na wykorzystanie urlopów rodzicielskich wynosi 8 lat. Ułatwia to godzenie obowiązków rodzicielskich i zawodowych. Projekt podobnego rozwiązania dla Polski ma zostać przekazany do konsultacji jeszcze w tym miesiącu, pisze portal „Mamadu.pl”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://mamadu.pl/114137,szykuja-sie-zmiany-w-urlopie-rodzicielskim-prezydent-chce-by-mozna-go-bylo-wykorzystywac-na-raty-nawet-przez-8-lat

Udostępnij

To był najlepszy mecz, bo przeciwnik był bardzo groźny

Polska mistrzostwa świata Mistrzostwa świata w siatkówce reprezentacja brazylii reprezentacja polski siatkówka

tak na gorąco skomentował spotkanie Polska-Brazylia trener naszej reprezentacji Stephane Antiga. Polska reprezentacja po raz pierwszy w historii wygrała z reprezentacją Brazylii. Reprezentanci Brazylii po raz pierwszy przegrali w tych mistrzostwach. Losy wyniku ważyły się do końca. Pierwszego seta wygrali Polacy do 22, drugiego Brazylijczycy taką samą różnicą, trzeciego znów nasi przeciwnicy, i to do 14, ale czwartego już reprezentacja Polski do 18. Rozstrzygający piąty set zakończył się wynikiem 17:15.
Po meczu reprezentanci Brazylii i trener zamknęli się w szatni i odmówili wyjścia na zaplanowaną wcześniej konferencję prasową.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16656210,Polska___Brazylia_3_2__Brazylijski_pokaz_chamstwa.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16656210,Polska___Brazylia_3_2__Brazylijski_pokaz_chamstwa.html