Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Japońskie połowy wielorybów w Arktyce

Nieistotne

są głównym tematem międzynarodowej konferencji wielorybnictwa trwającej od poniedziałku w Słowenii. Międzynarodowe umowy z 1986 roku dopuszczają połowy morskich ssaków tylko do celów naukowych. W marcu Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że japońskie połowy nie był naukowe, bo przynosiły niewiele odkryć, a Japonia nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego musi zabijać około 850 płetwali karłowatych rocznie. Mimo to Japonia zapowiedziała, że wznawia połowy wielorybów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/16/japonskie-polowy-wielorybow-tematem-szczytu-miedzynarodowej-komisji-wielorybnictwa/

Udostępnij

Chińska policja zwalcza handel kobietami

Nieistotne chińska policja chiny handel kobietami

Policja zatrzymała 62 osoby handlujące kobietami z południowo-wschodnich obszarów Azji. Handlem zajmują się internetowe agencje, oferujące pozornie usługi matrymonialne. Kobiety głównie ze wsi w Wietnamie, Kambodży i Birmie, skuszone obietnicą małżeństwa z bogatym Chińczykiem sprzedawane są po około 5 tys. dolarów. Niekiedy nabywca żeni się z kupioną kobietą, bo w Chinach występuje bardzo duża dysproporcja między młodymi mężczyznami i kobietami. Wiele kobiet kupowanych jest jednak do zakonspirowanych domów publicznych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/16/chinska-policja-kontroluje-portale-matrymonialne-sprzedajace-zagraniczne-kobiety/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/16/chinska-policja-kontroluje-portale-matrymonialne-sprzedajace-zagraniczne-kobiety/