Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

To był najlepszy mecz, bo przeciwnik był bardzo groźny

Polska

tak na gorąco skomentował spotkanie Polska-Brazylia trener naszej reprezentacji Stephane Antiga. Polska reprezentacja po raz pierwszy w historii wygrała z reprezentacją Brazylii. Reprezentanci Brazylii po raz pierwszy przegrali w tych mistrzostwach. Losy wyniku ważyły się do końca. Pierwszego seta wygrali Polacy do 22, drugiego Brazylijczycy taką samą różnicą, trzeciego znów nasi przeciwnicy, i to do 14, ale czwartego już reprezentacja Polski do 18. Rozstrzygający piąty set zakończył się wynikiem 17:15.
Po meczu reprezentanci Brazylii i trener zamknęli się w szatni i odmówili wyjścia na zaplanowaną wcześniej konferencję prasową.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16656210,Polska___Brazylia_3_2__Brazylijski_pokaz_chamstwa.html

Udostępnij

Polski żołnierz zginął w Afganistanie

Polska Afganistan Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Plutonowy Rafał Cebudzki polski żołnierz zginął w afganistanie żołnierz

Plutonowy Rafał Cebudzki zginął dziś nad ranem w wyniku zamachu samobójcy-terrorysty. Lekko rannych zostało dwóch polskich żołnierzy. Zamachowiec zdetonował na ulicy w Kabulu samochód pułapkę, kiedy obok przejeżdżał konwój wojsk koalicyjnych. Poległy plutonowy Rafał Celebudzki prowadził pojazd w tym konwoju, poinformował rzecznik prasowy Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych ppłk Piotr Walatek. Ranni żołnierze czują się dobrze. Rodziny zabitego i rannych zostały zawiadomione przed ogłoszeniem komunikatu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18875,w-afganistanie-zginal-polski-zolnierz.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18875,w-afganistanie-zginal-polski-zolnierz.html