Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Chińska policja zwalcza handel kobietami

Nieistotne

Policja zatrzymała 62 osoby handlujące kobietami z południowo-wschodnich obszarów Azji. Handlem zajmują się internetowe agencje, oferujące pozornie usługi matrymonialne. Kobiety głównie ze wsi w Wietnamie, Kambodży i Birmie, skuszone obietnicą małżeństwa z bogatym Chińczykiem sprzedawane są po około 5 tys. dolarów. Niekiedy nabywca żeni się z kupioną kobietą, bo w Chinach występuje bardzo duża dysproporcja między młodymi mężczyznami i kobietami. Wiele kobiet kupowanych jest jednak do zakonspirowanych domów publicznych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/16/chinska-policja-kontroluje-portale-matrymonialne-sprzedajace-zagraniczne-kobiety/

Udostępnij

27 filmów z polskimi napisami za darmo na YouTube

Nieistotne filmy filmy z napisami kino praha wirtualny ekran

udostępnia od poniedziałku warszawskie kino Praha. Jest to pierwszy w Polsce wirtualny ekran filmowy. Zarząd kina zapowiada, że na kanale „Sala kinowa” umieszczeć będzie w każdy czwartek film, który wlaśnie przestał być wyświetlany w kinie. Pierwszą premierą na YoTube jest nagrodzony Oskarem film „Do szpiku kości” w reżyserii Debra Granik Z 2010 roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114628,16630959,Kino_Praha_uruchamia_wirtualna__Sale_kinowa_.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114628,16630959,Kino_Praha_uruchamia_wirtualna__Sale_kinowa_.html