Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Łódź z uciekinierami z Afryki zatonęła u wybrzeży Libii

Świat

wypłynęło nią wczoraj około 250 osób, udało się uratować 26. Wśród Afrykanów było wiele kobiet i dzieci, poinformował rzecznik libijskiej marynarki wojennej Ajub Kassem. Do wybrzeży Włoch dopłynęło w tym roku ponad 100 tys. uciekinierów z Afryki. Płyną przeładowanymi łodziami często nie przystosowanymi do morskiej żeglugi. Uciekinierzy płacą za miejsca w łodziach zorganizowanym grupom libijskich przemytników. Kiedy przed miesiącem między Libią a Włochami zatonęła podobna łódź, zginęło ponad 100 osób.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/zatonela-lodz-z-250-emigrantami-z-afryki-uratowal-sie-co-dziesiaty,468145,s.html

Udostępnij

Australia: komandosi i lotnictwo przeciw dżihadystom

Świat Australia dżihad islamscy terroryści islamski kalifat państwo islamskie USA zjednoczone emiraty arabskie

Czterystu australijskich żołnierzy sił powietrznych, osiem samolotów wielozadaniowych F/A-18 Super Hornet, samoloty szybkiego ostrzegania i kontroli przestrzeni powietrznej oraz samolot do tankowania w locie prowadzić będzie walkę z Państwem Islamskim ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Do bazy wojskowej w Emiratach przyjedzie też 200 żołnierzy australijskich sił specjalnych oddelegowanych do walki z islamistami.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16838047/australia-wysle-komandosow-do-walki-z-panstwem-islamskim

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16838047/australia-wysle-komandosow-do-walki-z-panstwem-islamskim