Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Gotówka przyjeżdża do klienta w jeżdżącym bankomacie

Finanse

na telefoniczne wezwanie. W Elblagu Poznaniu i Gdańsku na ulice wyjadą samochody z bankomatami Idea Banku, wypłacającymi pieniądze i przyjmującymi wpłaty na konto. Na wezwanie klientów z użyciem specjalnej aplikacji na smartfony samochody z bankomatami będą podjeżdżać w wyznaczone przez nich miejsca o wyznaczonej godzinie. Idea Bank zapowiada, że jeśli mobilne urządzenia zyskają popularność, zostaną wprowadzone w całej Polsce.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/821823,idea-bank-wprowadzi-bankomaty-na-kolkach.html

Udostępnij

Najbogatsi Francuzi uciekają przed podatkami do Belgii

Finanse belgia Bruksela Francja najbogatsi podatki

Około 50 z listy 500 najbogatszych już tam mieszka. Majątek, który wywieźli wynosi około 17 miliardów dolarów. Władze w Brukseli nie przyznają wprawdzie łatwo obywatelstwa podatkowym uciekinierom, ale unijne przepisy pozwalają obywatelom państw europejskich na osiedlanie się w każdym z krajów UE.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/821896,10-proc-najbogatszych-francuzow-przed-podatkami-ucieklo-do-belgii.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/821896,10-proc-najbogatszych-francuzow-przed-podatkami-ucieklo-do-belgii.html