Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Polskie media spekulują na temat składu nowego rządu

Polska

Nie ujawniła ani jednego nazwiska kandydata na członka swojego rządu Ewa Kopacz, której prezydent Bronisław Komorowski, jak zapowiedział, w poniedziałek powierzy misję tworzenia rządu. Zapowiedziała jedynie, że przedstawi listę kandydatów na ministrów w konstytucyjnym, dwutygodniowym terminie, a więc do 22 września i że prezydent pierwszy pozna zaproponowany przez nią skład. Nie przeszkadza to telewizyjnym ekspertom wymieniania nazwisk polityków, którzy ich zdaniem mogliby znaleźć się w rządzie Ewy Kopacz i rozprawiania o ich wadach i zaletach.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Siatkówka: pięć setów i zwycięstwo Polski z Iranem

Polska Mistrzostwa świata w siatkówce reprezentacja iranu reprezentacja polski siatkówka

Po dwóch zwycięskich setach polska reprezentacja siatkarzy zafundowała kibicom i sobie silne emocje. Dwa następne sety wygrali przeciwnicy, a losy wyniku ważyły się do stanu 14:14 tie-breaku. Dziś o godz. 20.25 mecz z Francją, w ktorym Polacy muszą zdobyć punkty, jeśli chcą awansować.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/aktualnosci/news-siatkarz-iranu-w-pierwszych-dwoch-setach-polacy-zabili-nas-z,nId,1499363#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/aktualnosci/news-siatkarz-iranu-w-pierwszych-dwoch-setach-polacy-zabili-nas-z,nId,1499363#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox