Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Polskie media spekulują na temat składu nowego rządu

Polska

Nie ujawniła ani jednego nazwiska kandydata na członka swojego rządu Ewa Kopacz, której prezydent Bronisław Komorowski, jak zapowiedział, w poniedziałek powierzy misję tworzenia rządu. Zapowiedziała jedynie, że przedstawi listę kandydatów na ministrów w konstytucyjnym, dwutygodniowym terminie, a więc do 22 września i że prezydent pierwszy pozna zaproponowany przez nią skład. Nie przeszkadza to telewizyjnym ekspertom wymieniania nazwisk polityków, którzy ich zdaniem mogliby znaleźć się w rządzie Ewy Kopacz i rozprawiania o ich wadach i zaletach.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Siatkówka: pięć setów i zwycięstwo Polski z Iranem

Polska Mistrzostwa świata w siatkówce reprezentacja iranu reprezentacja polski siatkówka

Po dwóch zwycięskich setach polska reprezentacja siatkarzy zafundowała kibicom i sobie silne emocje. Dwa następne sety wygrali przeciwnicy, a losy wyniku ważyły się do stanu 14:14 tie-breaku. Dziś o godz. 20.25 mecz z Francją, w ktorym Polacy muszą zdobyć punkty, jeśli chcą awansować.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/aktualnosci/news-siatkarz-iranu-w-pierwszych-dwoch-setach-polacy-zabili-nas-z,nId,1499363#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/aktualnosci/news-siatkarz-iranu-w-pierwszych-dwoch-setach-polacy-zabili-nas-z,nId,1499363#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox