Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ukraina: wojsko odparło szturm, konwój wjechał

Europa

Armia odparła nocą z soboty na niedzielę atak separatystów na lotnisko w Doniecku, podają władze Ukrainy, zapewniając jednocześnie, że strona rządowa przestrzega zawieszenia broni uzgodnionego 1 września w Mińsku.

Drugi rosyjski konwój z pomocą humanitarną wjechał w nocy z piątku na sobotę na Ukrainę bez kontroli Czerwonego Krzyża i ukraińskiej straży granicznej, informuje OBWE. Rzecznik rosyjskiej Służby celnej mówi, że Rosjanie skontrolowali wszystkie 220 ciężarówek w obecności Ukraińców. Po rozładowaniu ciężarówki wróciły do Rosji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-donieck-armia-odparla-szturm-separatystow-na-lotnisko,nId,1499371

Udostępnij

Kontrakt zawieszony? Mistral wypłynął z rosyjską załogą

Europa Francja Francois Hollande kontrakt mistral okręty desantowe prezydent francji rosja sankcje

Mimo zawieszenia przez Francję kontraktu z Rosją na dostawę dwóch okrętów desantowych typu Mistral, pierwszy z nich, Władywostok, wyszedł z portu w Saint Nazare dziś wczesnym rankiem z 200 rosyjskimi marynarzami na pokładzie.
Po zawieszeniu kontraktu na początku września, prezydent Francois Hollande podkreślił, że wart 1,6 miliarda euro kontrakt nie został zerwany. Prezydent Francji ma podjąć ostateczną decyzję w sprawie dostarczenia Władywostoka Rosji pod koniec października.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/kontrakt-zawieszony-ale-mistral-wyszedl-w-morze-z-rosyjska-zaloga,467782,s.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/kontrakt-zawieszony-ale-mistral-wyszedl-w-morze-z-rosyjska-zaloga,467782,s.html