Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Siatkówka: pięć setów i zwycięstwo Polski z Iranem

Polska

Po dwóch zwycięskich setach polska reprezentacja siatkarzy zafundowała kibicom i sobie silne emocje. Dwa następne sety wygrali przeciwnicy, a losy wyniku ważyły się do stanu 14:14 tie-breaku. Dziś o godz. 20.25 mecz z Francją, w ktorym Polacy muszą zdobyć punkty, jeśli chcą awansować.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/aktualnosci/news-siatkarz-iranu-w-pierwszych-dwoch-setach-polacy-zabili-nas-z,nId,1499363#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij

Polak szefem sztabu dowództwa sił połączonych NATO

Polska Brunssum generał broni Janusz Adamczak jfc nato NATO Response Force Sojusznicze Dowództwo Sił Połączonych NATO szef sztabu

Szefem sztabu Sojuszniczego Dowództwa Sił Połączonych (JFC) w Brunssum w Holandii został generał broni Janusz Adamczak – informuje Ministerstwo Obrony Narodowej. Dowództwo tworzą przedstawiciele 26 państw sojuszniczych oraz dwóch krajów partnerskich NATO. Jest to jedno z dwóch europejskich dowództw połączonych sił NATO. Zajmuje się operacją w Afganistanie oraz na zmianę z drugim dowództwem mieszczącym się w Neapolu, kierowaniem siłami odpowiedzi NATO (NATO Response Force – NRF).

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16822380/polski-general-broni-obejmuje-prestizowe-stanowisko-w-nato

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16822380/polski-general-broni-obejmuje-prestizowe-stanowisko-w-nato