Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

500 butelek absyntu skażonego metanolem

Nieistotne

w zakładzie w czeskiej Bystrzycy na Śląsku Cieszyńskim wykryła czeska służba celna. Butelki mają zieloną etykietę z wyraźnym czerwonym napisem: ABSINTH 60 proc., informuje Główny Inspektor Sanitarny. W 2012 w Czechach 38 osób zatruło się śmiertelnie alkoholem metylowym.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Wenezuela: benzyna po 7 gr za litr? Będzie podwyżka.

Nieistotne benzyna po cencie cena benzyny opec podwyżka wenezuela

Podwyżkę cen benzyny planuje rząd Wenezueli, w której litr paliwa od 18 lat kosztuje równowartość 7 groszy. Mieszkańcy wywożą do sąsiednich krajów kilkaset tysięcy baryłek paliwa dziennie. Subsydiowanie detalicznych cen benzyny dla własnych obywateli kosztuje budżet Wenezueli, która dysponuje największymi złożami ropy na świecie, ok. 12,5 miliarda dolarów rocznie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/wenezuela-podniesie-cene-benzyny-z-1-centa-aby-pow,18491,5656519,news-detal

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/wenezuela-podniesie-cene-benzyny-z-1-centa-aby-pow,18491,5656519,news-detal