Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Gazprom deklaruje zwiększenie dostaw gazu do Polski

Gospodarka

Dostawy na poziomie zamówień PGNiG zagwarantował wczoraj Gazprom.
Rzecznik koncernu Siergiej Kuprianow przyznał w rozmowie z Polskim Radiem, że Polska dostawała w ostatnich dniach mniej gazu niż zamawiała. Wcześniej, jak pisaliśmy, Rosjanie utrzymywali, że dostawy są zgodne z zamówieniami.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/gazprom-spokojnie-nic-sie-nie-stalo_a17611

Udostępnij

Azja kupi polską żywność, jeśli Polska się postara

Gospodarka azja południowo-wschodnia Birma chiny eksport polska żywność Wietnam

twierdzi w rozmowie z „Pulsem Biznesu” były ambasador Polski w krajach południowo-wschodniej Azji Bogdan Góralczyk. Chiny zmieniają model gospodarczy z nastawionego na produkcję na konsumpcyjny. Birma wychodzi z izolacji spowodowanej autorytarnymi rządami. W Wietnamie z kolei, zdaniem ambasadora, mieszka kilkadziesiąt tysięcy osób wykształconych w Polsce, znających język i potrafiących rozmawiać z Polakami.
Polskie Ministerstwo Gospodarki planuje w najbliższym czasie zorganizowanie wsparcia dla polskich biznesmenów szukających rynków w Azji południowo-wschodniej.

Udostępnij Komentarze

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze