Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosjanie porwali oficera. Estonia ma dowód

Europa

Dowód na to, że estoński oficer kontrwywiadu został porwany z terytorium Estonii przedstawiły estońskie władze. Dokument został sporządzony i podpisany przez rosyjskich i estońskich pograniczników na miejscu incydentu, niecałe pięć godzin później.
Eston Kohver jest oskarżony o szpiegostwo, grozi mu 20 lat łagru. Unia Europejska żąda jego natychmiastowego uwolnienia.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/ten-dokument-uratuje-kohvera-estonia-ujawnia-i-zatrudnia-adwokatow-od-pussy-riot,467359,s.htmlh

Udostępnij

UE: sankcje wobec Rosji wejdą w życie w piątek

Europa Bruksela odwet rosja sankcje Unia Europejska unijny dziennik urzędowy zakaz lotów nad rosją

postanowili ambasadorowie państw UE dziś na spotkaniu w Brukseli. Do dziś Finlandia, Słowacja, Czechy i Węgry nie chciały się zgodzić na oficjalne opublikowanie w unijnym Dzienniku Urzędowym decyzji o sankcjach. Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew zapowiedział wcześniej kroki odwetowe, z których najdotkliwszy to zakaz lotów europejskich samolotów pasażerskich nad terytorium Rosji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1229108,UE-kolejna-narada-w-sprawie-sankcji-wobec-Rosji-Nie-ma-porozumienia-

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1229108,UE-kolejna-narada-w-sprawie-sankcji-wobec-Rosji-Nie-ma-porozumienia-