Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

KE zawiesza wsparcie dla polskich rolników

Finanse

bo wnioski złożone przez stronę polska przekroczyły już 125 mln euro przeznaczonych na ten cel. Nowe wnioski nie będą przyjmowane, ogłosił wczoraj wieczorem komisarz UE ds. rolnictwa Dacian Ciolos. Komisja Europejska poinformowała, że niektóre prośby o rekompensaty dotyczyły wielkości produkcji wyższej niż cały eksport UE. Polska nie została w tym kontekście wymieniona, ale nasze wnioski zostaną zweryfikowane. Minister rolnictwa Marek Sawicki nic nie wiedział o tej sprawie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/ke-zawiesza-wsparcie-dla-rolnikow-dotknietych-emba,18512,5656490,1,news-detal

Udostępnij

Rosyjska firma żąda od rosyjskiego rządu odszkodowania

Finanse ceny mięsa ceny nabiału ceny żywności embargo import ryb z norwegii krrit odszkodowanie rosja rosyjska firma rosyjski rząd

za straty spowodowane embargiem na świeże ryby z Norwegii. Spółka z Murmańska złożyła w Sądzie Najwyższym pozew, a sąd zgodził się go przyjąć, poinformowała Gazeta Wyborcza. Zakaz importu norweskich ryb zmusił spółkę do wstrzymania produkcji, a zainwestowała ona niedawno w nową linię produkcyjną.
Około połowa wołowiny, ryb, serów i owoców sprzedawanych w Rosji pochodziła z importu. Po wprowadzeniu embarga wzrosły ceny mięsa, ryb i nabiału.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/821154,proces-bez-precedensu-rosyjska-firma-zaskarzyla-zakaz-importu-zywnosci-z-unii.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/821154,proces-bez-precedensu-rosyjska-firma-zaskarzyla-zakaz-importu-zywnosci-z-unii.html