Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Alarm w sprawie wirusa Ebola we Wrocławiu był fałszywy

Nieistotne

To już drugi fałszywy alarm w ciągu ostatnich dni podniesiony przez media bez podstaw. W piątek dziennikarze straszyli publiczność wirusem Ebola w Trójmieście, choć wiadomo było, że to malaria. Wczoraj znów opowiadali o Eboli u gorączkującego chorego, który zgłosił się nocą z niedzieli na poniedziałek do wrocławskiego szpitala na podstawie tego, że pacjent przed paroma dniami wrócił z Sierra Leone.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

4 tys. rosyjskich turystów nie może wyjechać z Grecji

Nieistotne biuro podróży grecja rosyjscy turyści rosyjskie biuro podróży SETE Solvex upadłość

po upadku agencji turystycznej Solvex z Petersburga, która złożyła wniosek o upadłość. Transport do Rosji usiłuje im zorganizować greckie stowarzyszenie operatorów turystycznych SETE, bo w Rosji nie ma systemu pomocy klientom upadłych biur podroży. Na początku sierpnia upadłość ogłosiło inne rosyjskie biuro turystyczne Labirynt, pozostawiając w Grecji 8 tys. turystów. Grecja w tym sezonie przyjęła 1,2 mln turystów z Rosji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-tysiace-rosyjskich-turystow-utknely-w-grecji,nId,1497146#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-tysiace-rosyjskich-turystow-utknely-w-grecji,nId,1497146#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox