Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

4 tys. rosyjskich turystów nie może wyjechać z Grecji

Nieistotne

po upadku agencji turystycznej Solvex z Petersburga, która złożyła wniosek o upadłość. Transport do Rosji usiłuje im zorganizować greckie stowarzyszenie operatorów turystycznych SETE, bo w Rosji nie ma systemu pomocy klientom upadłych biur podroży. Na początku sierpnia upadłość ogłosiło inne rosyjskie biuro turystyczne Labirynt, pozostawiając w Grecji 8 tys. turystów. Grecja w tym sezonie przyjęła 1,2 mln turystów z Rosji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-tysiace-rosyjskich-turystow-utknely-w-grecji,nId,1497146#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij

Unijny fundusz inwestycyjny w kwocie 700 mld euro

Nieistotne Mateusz Szczurek minister finansów stopy procentowe Unia Europejska unijny fundusz inwestycyjny

w całości przeznaczony na inwestycje pozwoli Europie wyjść z dzisiejszego gospodarczego marazmu , twierdzi autor projektu funduszu polski minister finansów Mateusz Szczurek. Jego zdaniem w obecnej sytuacji przedsiębiorcy boją się inwestować, mechanizm obniżania stóp procentowych nie działa, bo są już najniższe, czasem nawet ujemne, a państwowych budżetów nie stać na wspieranie inwestycji. Minister Szczurek zaproponował utworzenie takiego funduszu rządom państw Unii Europejskiej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/minister-finansow-o-unijnym-funduszu-na-inwestycje,18490,5656013,1,news-detal

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/minister-finansow-o-unijnym-funduszu-na-inwestycje,18490,5656013,1,news-detal