Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ryanair kupuje 200 boeingów 737 MAX 200 za 22 miliardy

Gospodarka

Zarząd spółki zamówił już sto samolotów i uzyskał opcję kupna następnych stu po tej samej cenie. W zeszłym roku irlandzki przewoźnik niskokosztowy kupił 175 boeingów starszego typu 737 za 15,6 mld dolarów. Zarząd największych na świecie tanich linii nie ukrywa, że jego celem jest wywołanie w Europie wojny cenowej z innymi liniami.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/705493,1139401-Ryanair-kupuje-nowe-samoloty.html

Udostępnij

Auto w wieku od 4 do 8 lat z przebiegiem od 100 tys. km

Gospodarka auto cofanie licznika import samochód stan licznika używany samochód

do najwyżej 150 jest obecnie najczęściej poszukiwane na wtórnym rynku. Ponad 68 tys. używanych aut wjechało do Polski w lipcu, w czerwcu było ich 65,2 tys. W 2013 roku Polacy importowali blisko 712 tys. używanych samochodów, w 2012 – 657 tysięcy.
Ponad połowa ogłoszeń o sprzedaży aut używanych (59 proc.) zawiera nieprawdzie informacje, najczęściej o bezkolizyjności. W 38 procentach eksperci kwestionowali stan licznika. Wyniki badań rynku używanych samochodów przynosi portal „Forsal.pl”.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/820285,rynek-samochodow-uzywanych-w-polsce-zobacz-jakie-auta

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/820285,rynek-samochodow-uzywanych-w-polsce-zobacz-jakie-auta