Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wybory uzupełniające do Senatu

Polska

Przy bardzo niskiej frekwencji na Śląsku i na Mazowszu wygrywa Prawo i Sprawiedliwość, wynika z dotychczas podliczonych głosów. Na Śląsku frekwencja wyniosła 9,47 proc., na kandydatkę PiS-u Izabelę Kloc zagłosowało 48 proc. Wyborców, na kandydata PO Marka Krząkałę – 42 proc. Na Mazowszu po podliczeniu głosów w 209 spośród 263 komisji wyborczych zwyciężyła kandydatka PiS-u Maria Koc, uzyskując 56 proc. głosów, a Dariusz Jaszczuk z PO wybrany został przez niecałe 30 proc. głosujących. Frekwencja wyniosła 6,07 proc. Brak na razie danych z województwa świętokrzyskiego.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/469080,wybory-uzupelniajace-do-senatu-wyniki-pis-wygrywa-na-slasku-i-na-mazowszu.html

Udostępnij

Wybory uzupełniające do Senatu

Polska cisza wyborcza frekwencja kandydaci senat wybory uzupełniające

trwają w trzech okręgach w województwie śląskim, województwie mazowieckim i w województwie świętokrzyskim. O trzy miejsca w Senacie rywalizuje szesnastu kandydatów. Według pierwszych doniesień frekwencja jest bardzo niska. Media również nie poświęcają wyborom większej uwagi. Wybory skończą się o godz. 21:00.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dzis-wybory-uzupelniajace-do-senatu,465804.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dzis-wybory-uzupelniajace-do-senatu,465804.html