Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ukraina: ostrzał i lokalne walki zakłócają rozejm

Świat

Trwa zawieszenie broni, ale w sobotę wieczorem ostrzelane zostały pozycje ukraińskie koło Stanicy Ługańskiej oraz miejscowości Donieckoje, Zołotoje i Debalcewo. Ostrzeliwany jest Mariupol, do ostatnich godzin przed ogłoszeniem rozejmu atakowany przez armię rosyjską. Jednostka specjalna GRU zabiła 11 ukraińskich żołnierzy. Obydwie strony oskarżają się nawzajem o wykorzystywanie rozejmu do wzmocnienia pozycji i przygotowania ataków. „Sytuacja przypomina poprzedni rozejm, z drugiej połowy czerwca. Wtedy też Ukraińcy rygorystycznie trzymali się rozkazu nie otwierania ognia, a rebelianci ostrzeliwali bezkarnie pozycje przeciwnika”, komentuje na stronie internetowej TVN24.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/zapomniany-ukrainski-kociol-cisza-przed-burza,466039,s.html

Udostępnij

Zawieszenie broni na Ukrainie? Rosjanie ostrzelali Mariupol

Świat mariupol rakiety grad rosja ukraina wojna zawieszenie broni

Rosyjski ostrzał pociskami rakietowymi Grad zaczął się wczoraj pół godziny przed północą, kilka godzin po komunikacie prezydentów Ukrainy i Rosji, że rozejm jest przestrzegany. Minister Spraw Wewnętrznych Ukrainy Arsen Awakow potwierdził doniesienia o ataku artleryjskim, zapewniając jednocześnie, że Mariupol jest przygotowywany do obrony. Wśród nowych sił wprowadzanych do miasta jest 1. Brygada Gwardii Narodowej.
Mariupol to stutysięczne miasto nad Morzem Azowskim, przez które przebiega droga z Rosji na okupowany Krym.
-->

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,107448,16598918,Koniec_rozejmu_na_Ukrainie__Nocne_ostrzelanie_Mariupolu.html?wall=1

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,107448,16598918,Koniec_rozejmu_na_Ukrainie__Nocne_ostrzelanie_Mariupolu.html?wall=1