Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ukraińska „ściana” zamiast muru berlińskiego

Nieistotne

Dwumetrową siatkę z drutem kolczastym na górze na całej granicy ukraińsko-rosyjskiej , miejscami siatka będzie pod napięciem, poza tym rowy wypełnione wodą, pola minowe, a co 20 km wieże obserwacyjne z detektorami ruchu, przewiduje ukraiński projekt „Ściana”. Rząd Ukrainy na swoim profilu Facebooka opublikował projekt odgrodzenia się od Rosji. Ukraina zamierza poprosić Unię Europejską o pomoc w finansowaniu i projektowaniu granicznych instalacji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/rowy-z-woda-siatka-pod-napieciem-projekt-sciana-odgrodzi-ukraine-od-rosji,465734,s.html

Udostępnij

Hongkong: olej spożywczy odzyskiwany był z kanalizacji

Nieistotne hongkong kanalizacja skażony olej stary olej spożywczy tajwan

Skażony olej wytwarzany na Tajwanie kupowało i używało ponad 200 firm spożywczych i restauracji z Hongkongu. Proceder polegał na odzyskiwaniu wielokrotnie używanego oleju, między innymi z sieci kanalizacyjnej, filtrowaniu i sprzedawaniu jako świeży. Władze Tajwanu zatrzymały w czwartek przedstawicieli spółki zajmującej się sprzedażą oleju.
Problem jest w Chinach tak poważny, że masowo sprzedaje się tram specjalne pałeczki do jedzenia, które są zarazem czujnikami wykrywającymi szkodliwe dla zdrowia substancje zawarte w wielokrotnie używanym oleju.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/05/tajwan-sprzedal-olej-ze-smieci-do-hongkongu/

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/05/tajwan-sprzedal-olej-ze-smieci-do-hongkongu/