Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Hongkong: olej spożywczy odzyskiwany był z kanalizacji

Nieistotne

Skażony olej wytwarzany na Tajwanie kupowało i używało ponad 200 firm spożywczych i restauracji z Hongkongu. Proceder polegał na odzyskiwaniu wielokrotnie używanego oleju, między innymi z sieci kanalizacyjnej, filtrowaniu i sprzedawaniu jako świeży. Władze Tajwanu zatrzymały w czwartek przedstawicieli spółki zajmującej się sprzedażą oleju.
Problem jest w Chinach tak poważny, że masowo sprzedaje się tram specjalne pałeczki do jedzenia, które są zarazem czujnikami wykrywającymi szkodliwe dla zdrowia substancje zawarte w wielokrotnie używanym oleju.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/09/05/tajwan-sprzedal-olej-ze-smieci-do-hongkongu/

Udostępnij

Skruszeni dżihadyści z Wielkiej Brytanii chcą do domu

Nieistotne Baszar el-Asad dżihad dżihadyści King's College państwo islamskie Syria wielka brytania

Przedstawiciele 30-osobowej grupy dżihadystów, którzy wyjechali do Syrii i walczą obecnie po stronie Państwa Islamskiego skontaktowali się z King’s College w Londynie prosząc o pomoc w powrocie do domów. Dżihadyści obawiają się, że w Wielkiej Brytanii zostaną aresztowani i skazani na wieloletnie więzienie. Twierdzą, że chcieli walczyć z reżimem prezydenta Syrii Baszara el-Asada, tymczasem zmuszani są do walki z innymi muzułmanami.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://londynek.net/wiadomosci/Brytyjscy+dzihadysci+chca+%28sie+na%29wrocic+Popelnilismy+blad!+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=24534

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://londynek.net/wiadomosci/Brytyjscy+dzihadysci+chca+%28sie+na%29wrocic+Popelnilismy+blad!+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=24534