Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Estoński funkcjonariusz porwany przez Rosjan

Świat

Porwany do Rosji z okolic punktu kontrolnego Luhamaa na granicy estońsko-rosyjskiej został wczoraj rano funkcjonariusz estońskiej Służby Bezpieczeństwa Wewnętrznego, twierdzą władze Estonii. Według agencji BNS napastnicy wtargnęli z terytorium Rosji, zagrozili mu bronią i siłą uprowadzili. Federalna Służba Bezpieczeństwa Rosji oznajmiła natomiast, że funkcjonariusz estońskiej Służby Bezpieczeństwa Eston Kohver został zatrzymany w Rosji w okolicach Pskowa, Miał pistolet, 5 tysięcy euro, sprzęt do nagrywania i instrukcje dotyczące zbierania informacji wywiadowczych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-czlowiek-estonskich-sluzb-porwany-do-rosji-moskwa-ma-wlasna-,nId,1496307

Udostępnij

Ukraina: zawieszenie broni od godz. 17 naszego czasu!

Świat doniecka republika ludowa Igor Płotnicki Petro Poroszenko rosja separatyści ukraina wojna zawieszenie broni ługańska republika ludowa

– Protokół o wstrzymaniu ognia został podpisany w Mińsku na spotkaniu grupy kontaktowej Ukraina-Rosja-OBWE – poinformowała przedstawicielka OBWE ds. uregulowania sytuacji na Ukrainie Heidi Tagliavini.
Według prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki porozumienie oparte jest na dwunastopunktowym planie, którego najważniejsze punkty to decentralizacja władzy, wdrażanie reform w regionie Doniecka i Ługańska, możliwość używania dowolnego języka i amnestia. Szef władz samozwańczej Ługańskiej Republiki Ludowej (ŁRL) Igor Płotnicki zastrzegł, że podpisanie protokołu o wstrzymaniu ognia nie oznacza, że republiki ludowe Doniecka i Ługańska zrezygnowały z dążenia do odłączenia się od Ukrainy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/poroszenko-bedziemy-kontynuowac-dialog-polityczny/yf23h

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/poroszenko-bedziemy-kontynuowac-dialog-polityczny/yf23h