Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Warzywa i owoce z Francji jadą do Rosji jako marokańskie

Gospodarka

Z Francji wysyłane są do Maroka, które nie jest dotknięte rosyjskim embargiem, tam dostają miejscowe etykiety i wysyłane są do Rosji już jako produkty marokańskie. Przewodniczący związku zawodowego producentów warzyw Jacques Rouchausse protestuje przeciw temu sposobowi, uważając, że na dłuższą metę jest szkodliwy, informuje „Bankier.pl”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Francja-sprytnie-omija-rosyjskie-embargo-na-warzywa-3195307.html

Udostępnij

Unia zablokuje działania rosyjskich koncernów naftowych

Gospodarka Gazprom Gazprom Neft koncerny naftowe morze arktyczne odwierty rosja Rosnieft saipem sankcje Technip UE ukraina Unia Europejska

w których rząd rosyjski ma ponad 50 proc. udziałów i które mają aktywa warte ponad bilion rubli czyli około 27 mld dolarów. Sankcje dotkną Rosnieftu, spółkę zależną Gazpromu – Gazprom Neft, mogą też objąć Transneft, największą na świecie spółkę zajmującą się transportem ropy, pisze dziennik „Financial Times”.
Unia zakaże też firmom z Europy, twierdzi dziennik, wspólnych odwiertów w Morzu Arktycznym w poszukiwaniu ropy. Największe z nich to francuski koncern Technip i włoski Saipem.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/najsilniejsze-uderzenie-w-rosje-sankcje-na-spolki-naftowe_a17511

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/najsilniejsze-uderzenie-w-rosje-sankcje-na-spolki-naftowe_a17511