Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

NATO: szpica zamiast baz, następny szczyt w Warszawie

Polska

Międzynarodową grupę wojsk szybkiego reagowania stworzy NATO zamiast baz rozmieszczonych w Polsce, Rumunii, Bułgarii i krajach bałtyckich. Grupa z dowództwem w Szczecinie, złożona z około 5 tysięcy żołnierzy ma być zdolna do walki w obronie wschodniej granicy NATO w dwa do pięciu dni od ogłoszenia zagrożenia.
– Osiągnęliśmy bardzo wiele w dziedzinie obrony wschodniej flanki NATO – ocenił tę decyzję prezydent Bronisław Komorowski i oficjalnie zaprosił na następny szczyt NATO, który za dwa lata ma się odbyć w Warszawie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/468937,nastepny-szczyt-nato-w-warszawie-postana-sly-szybkiego-reagowania.html

Udostępnij

Siatkarze zwyciężają, kibice nie mogą oglądać transmisji

Polska Mistrzostwa świata w siatkówce Polacy polkomtel polsat płatne transmisje reprezentacja polski reprezentacja wenezueli siatkówka wenezuela zwycięstwo

„Masakrą pod siatką” nazwał zwycięstwo reprezentacji Polski nad drużyną Wenezueli portal „Sport.pl”. Trzysetowy mecz mistrzostw świata w siatkówce, w którym rywale Polaków zdobyli zaledwie 47 punktów trwał tylko godzinę i dwanaście minut. Nasza reprezentacja wygrała kolejne sety do 20, do 13 i do 14. Pod internetowymi doniesieniami o meczu i o zwycięstwie dominują komentarze internautów pełne oburzenia tym, że transmisje oglądać można jedynie w płatnej telewizji, do której wielu Polaków, szczególnie z małych miejscowości, nie ma dostępu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16587726,MS_siatkarzy__Polska___Wenezuela__czyli_masakra_pod.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,16587726,MS_siatkarzy__Polska___Wenezuela__czyli_masakra_pod.html