Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ukraina: trwa bitwa o Mariupol (film i mapa)

Świat

Wybuchają rakiety Grad. Ostrzał artyleryjski i eksplozje bomb słychać od wczesnych godzin rannych w Mariupolu na południowym wschodzie Ukrainy. Trwa natarcie wojsk rosyjskich. Wokół miasta wspomagane przez mieszkańców okopały się ukraińskie wojska znacznie gorzej uzbrojone niż Rosjanie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/batalion-azow-nacieramy-w-strone-nowoazowska-wreszcie-dotarlo-regularne-wojsko,465337,s.html

Udostępnij

Zagrożenia to Rosja i dżihad: Szczyt NATO ogłosi decyzje

Świat dżihad nato państwo islamskie rosja sojusz atlantycki szczyt nato ukraina

Stałą obecność żołnierzy NATO w Polsce, Bułgarii, Rumunii i państwach bałtyckich wzmacniającą obronny potencjał wschodniej flanki sojuszu atlantyckiego ma dziś ogłosić NATO. Wprawdzie nie będzie baz, ale rotacyjne ćwiczenia i magazyny mają je zastąpić pokazując Rosji, że pakt będzie bronić krajów do niedawna podporządkowanych sowieckiemu imperium. Ukraina dostanie 15 mln euro na zwiększenie bezpieczeństwa, a szczyt poprze państwa, które zechcą jej udzielić pomocy wojskowej. Dziś, drugiego dnia obrad, NATO zdecyduje też jak reagować na rosnące zagrożenie państw sojuszu przez coraz lepiej zorganizowanych islamskich fanatyków.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16720042/szczyt-nato-dzis-zapadna-kluczowe-decyzje-dla-polski

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16720042/szczyt-nato-dzis-zapadna-kluczowe-decyzje-dla-polski