Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Demonstracje w 150 miastach USA

Nieistotne

zorganizowali wczoraj pracownicy barów szybkiej obsługi żądający podniesienia stawki godzinowej do 15 dolarów. W Nowym Jorku policja aresztowała około 30 demonstrantów za zakłócanie porządku. Demonstracje są częścią kampanii „Walka o 15 dolarów”, która trwa w Stanach Zjednoczonych już dwa lata. Większość barów fast food płaci pracownikom minimalną stawkę godzinową, wynosząca w USA 7,5 dolara.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pracownicy;barow;fast;food;demonstrowali;w;ok;150;miastach,250,0,1612282.html

Udostępnij

Państwo Islamskie: dżihadyści grożą Rosji

Nieistotne czeczenia dżihad islamski kalifat kaukaz państwo islamskie putin rosja

„Z woli Najwyższego wyzwolimy Czeczenię i cały Kaukaz. Islamski Kalifat rozszerza się. Jesteśmy w drodze, Allach Akbar”” mówi po arabsku do prezydenta Rosji Władimira Putina dżihadysta siedzący za kierownicą samochodu w opublikowanym w Internecie filmie. Przylecimy do was samolotami, mówi inny islamista stojący na poradzieckim jeszcze MIG-u 21. Film nagrany został w syryjskiej bazie lotnictwa wojskowego opanowanej przez islamskich terrorystów i opatrzony rosyjskimi napisami.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Dzihadysci-groza-Putinowi-wojna-Twoj-tron-chwieje-sie,wid,16858147,wiadomosc.html?

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Dzihadysci-groza-Putinowi-wojna-Twoj-tron-chwieje-sie,wid,16858147,wiadomosc.html?