Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prowizje niższe o 80 proc. od żądanych przez maklerów

Finanse

zapowiada firma brokerska DeGiro wchodząca właśnie na rynek rachunków maklerskich. Firma planuje opanowanie 25 proc. rynku w ciągu roku przewidując, że większość indywidualnych inwestorów przeniesie się do niej. Aktualnie DeGiro odnosi sukcesy w Holandii, Belgii, Austrii i Czechach stosując wszędzie tę samą strategię bardzo niskich prowizji. Spółka nie jest członkiem polskiej Giełdy Papierów Wartościowych, ale nie ma przeszkód, żeby uzyskała ten status, może też przekazywać zlecenia na GPW za pośrednictwem którejś z firm obecnych już na GPW.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/820009,rewolucja-na-maklerskim-rynku-w-ciagu-roku-chca-miec-25-proc-rynku.html

Udostępnij

Na zachodzie Polski zarabia się lepiej niż na wschodzie

Finanse Ogólnopolskie Badania Wynagrodzeń 2013 Sedlak&Sedlak wschód polski zachód polski zarobki

i to o 25 proc. Wynagrodzenia brutto we wschodniej części Polski wynosiły w ubiegłym roku przeciętnie 3200 zł, a w zachodniej – 4000 zł. Ogólnopolskie Badania Wynagrodzeń 2013 przeprowadziła firma Sedlak&Sedlak. Wschodnie województwa objęte badaniami to: podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Na zachodzie Polski badania przeprowadzone zostały w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim oraz opolskim.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wynagrodzenia-na-wschodzie-i-zachodzie-Polski-3193714.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wynagrodzenia-na-wschodzie-i-zachodzie-Polski-3193714.html