Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prowizje niższe o 80 proc. od żądanych przez maklerów

Finanse

zapowiada firma brokerska DeGiro wchodząca właśnie na rynek rachunków maklerskich. Firma planuje opanowanie 25 proc. rynku w ciągu roku przewidując, że większość indywidualnych inwestorów przeniesie się do niej. Aktualnie DeGiro odnosi sukcesy w Holandii, Belgii, Austrii i Czechach stosując wszędzie tę samą strategię bardzo niskich prowizji. Spółka nie jest członkiem polskiej Giełdy Papierów Wartościowych, ale nie ma przeszkód, żeby uzyskała ten status, może też przekazywać zlecenia na GPW za pośrednictwem którejś z firm obecnych już na GPW.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/820009,rewolucja-na-maklerskim-rynku-w-ciagu-roku-chca-miec-25-proc-rynku.html

Udostępnij

Na zachodzie Polski zarabia się lepiej niż na wschodzie

Finanse Ogólnopolskie Badania Wynagrodzeń 2013 Sedlak&Sedlak wschód polski zachód polski zarobki

i to o 25 proc. Wynagrodzenia brutto we wschodniej części Polski wynosiły w ubiegłym roku przeciętnie 3200 zł, a w zachodniej – 4000 zł. Ogólnopolskie Badania Wynagrodzeń 2013 przeprowadziła firma Sedlak&Sedlak. Wschodnie województwa objęte badaniami to: podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Na zachodzie Polski badania przeprowadzone zostały w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim oraz opolskim.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wynagrodzenia-na-wschodzie-i-zachodzie-Polski-3193714.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wynagrodzenia-na-wschodzie-i-zachodzie-Polski-3193714.html