Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rosyjski Gazprombank wynajął dwóch byłych senatorów USA

Nieistotne

żeby lobbowali w parlamencie USA przeciw sankcjom. Były lider republikańskiej większości w Senacie USA Trent Lott i John Breaux przez 18 lat zasiadający w senacie z ramienia demokratów mają nakłaniać członków Izby Reprezentantów i Senatu USA do zmian prawa bankowego, w tym zniesienia sankcji przeciw Rosji. Wynajął ich Gazprombank należący do koncernu Gazprom. Zlecenie ujawniła organizacja Center for Public Integrity; zgodnie z amerykańskim prawem lobbyści muszą poinformować władze USA w jakim zakresie i na czyje zlecenie działają.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/dwaj-prominentni-politycy-z-usa-na-zlecenie-rosyjskiego-banku-lobbuja-przeciw-sankcjom_a17467

Udostępnij

Libijscy islamiści zdobyli 11 pasażerskich odrzutowców

Nieistotne atak terrorystyczny islamscy terroryści libia lotnisko samoloty pasażerskie

Agencje wywiadowcze krajów zachodnich ostrzegają, że samoloty mogą być użyte do ataków terrorystycznych. O takiej możliwości ostrzegła też telewizja Al Jazeera. Samoloty znajdowały się na zdobytym w sierpniu lotnisku w Trypolisie, nie wiadomo co się z nimi stało, pisze portal „The Washington Free Beacon”. Tunezja i Egipt wstrzymały wszelkie przyloty z libijskich portów lotniczych. Według nieoficjalnych informacji wojska egipskie przygotowują się do interwencji w Libii, żeby zapobiec przejęciu tam władzy przez islamskie ugrupowania terrorystyczne.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-gdzie-sie-podzialy-libijskie-samoloty-pasazerskie,nId,1494340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-gdzie-sie-podzialy-libijskie-samoloty-pasazerskie,nId,1494340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox