Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Nowa jednostka NATO ma powstać w Szczecinie

Polska

Kilka tysięcy żołnierzy wojsk lądowych, powietrznych, morskich oraz sił specjalnych utworzy nową jednostkę Paktu Atlantyckiego na stale stacjonującą w Polsce z dowództwem w Szczecinie, informuje TVP Info. Jednostka ma osiągać gotowość do walki w czasie od 48 godzin do najwyżej 5 dni. Podlegać będzie głównodowodzącemu NATO w Europie. O utworzeniu jednostki mają zdecydować uczestnicy szczytu w Walii, a szczegółowe zasady jej finansowania ustalą ministrowie obrony państw NATO w lutym przyszłego roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16676152/tvp-info-najprawdopodobniej-w-szczecinie-ulokowane-bedzie-dowodztwo-nowej-jednostki-nato-odpowiedz-na-agresje-rosji

Udostępnij

Polacy rozgromili Australijczyków

Polska australijczycy hala stulecia Mistrzostwa świata w siatkówce Polacy reprezentacja australii reprezentacja polski siatkówka zwycięstwo

wygrywając pewnie w znakomitym stylu 3:0 wczorajszy mecz mistrzostw świata w siatkówce w Hali Stulecia we Wrocławiu. Kolejne sety wygrywali do 17, do 19 i do 22. Coraz większa liczba punktów zdobywana przez reprezentantów Australii świadczy o ich rosnącej determinacji, na zwycięstwo z naszą reprezentacją zabrakło jednak Australijczykom umiejętności. Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra z Wenezuelą w czwartek o godzinie 20:15.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1040801,title,MS-Polacy-rozbili-Australijczykow,wid,16855959,wiadomosc.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1040801,title,MS-Polacy-rozbili-Australijczykow,wid,16855959,wiadomosc.html