Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polacy rozgromili Australijczyków

Polska

wygrywając pewnie w znakomitym stylu 3:0 wczorajszy mecz mistrzostw świata w siatkówce w Hali Stulecia we Wrocławiu. Kolejne sety wygrywali do 17, do 19 i do 22. Coraz większa liczba punktów zdobywana przez reprezentantów Australii świadczy o ich rosnącej determinacji, na zwycięstwo z naszą reprezentacją zabrakło jednak Australijczykom umiejętności. Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra z Wenezuelą w czwartek o godzinie 20:15.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1040801,title,MS-Polacy-rozbili-Australijczykow,wid,16855959,wiadomosc.html

Udostępnij

Większość Polaków jest niezadowolona z sytuacji kraju

Polska Centrum Badania Opinii Społecznej elektorat opinie sondaż sytuacja kraju wyborcy zwolennicy

Sytuacja w kraju zmierza w złym kierunku zdaniem 62 proc. Polaków, wynika z sierpniowego sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej. Według 21 proc. sytuacja zmierza w dobrym kierunku, a 17 proc. nie potrafi powiedzieć, w dobrym czy w złym. Pozytywnie ocenia sytuację w Polsce 61 proc. zwolenników Platformy Obywatelskiej, negatywnie potencjalni wyborcy innych partii. Wśród elektoratu SLD jest 45 proc. niezadowolonych, PSL-u – 46 proc. Jeszcze bardziej krytyczni są zwolennicy PiS-u, aż 72 proc. wyraża negatywne opinie, a jeszcze bardziej wyborcy Nowej prawicy – 75 proc.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3560163,cbos-wiekszosc-polakow-zle-ocenia-sytuacje-w-kraju,id,t.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3560163,cbos-wiekszosc-polakow-zle-ocenia-sytuacje-w-kraju,id,t.html