Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Większość Polaków jest niezadowolona z sytuacji kraju

Polska

Sytuacja w kraju zmierza w złym kierunku zdaniem 62 proc. Polaków, wynika z sierpniowego sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej. Według 21 proc. sytuacja zmierza w dobrym kierunku, a 17 proc. nie potrafi powiedzieć, w dobrym czy w złym. Pozytywnie ocenia sytuację w Polsce 61 proc. zwolenników Platformy Obywatelskiej, negatywnie potencjalni wyborcy innych partii. Wśród elektoratu SLD jest 45 proc. niezadowolonych, PSL-u – 46 proc. Jeszcze bardziej krytyczni są zwolennicy PiS-u, aż 72 proc. wyraża negatywne opinie, a jeszcze bardziej wyborcy Nowej prawicy – 75 proc.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3560163,cbos-wiekszosc-polakow-zle-ocenia-sytuacje-w-kraju,id,t.html

Udostępnij

Nowy rząd: Ewa Kopacz po Donaldzie Tusku? Niekoniecznie

Polska donald tusk dymisja rządu ewa kopacz platforma obywatelska pogłoski premier prezydent rząd

Najpierw ustąpi ze stanowiska premiera, a potem z funkcji przewodniczącego PO, zapowiedział Donald Tusk, który 1 grudnia ma zostać szefem Rady Europejskiej. Wyjaśnił, że podanie się do dymisji premiera oznacza, dymisję całego rządu, bo nowy premier ma prawo dobrać sobie współpracowników. Premier nie potwierdził medialnych i kuluarowych pogłosek o tym, że jego następczynią ma być marszałek Sejmu Ewa Kopacz, która przed trzema dniami jednoznacznie powiedziała, że „jeśli będzie trzeba zostanie premierem”; premiera przedstawi prezydent, powiedział.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sklad-nowego-rzadu-to-decyzja-nowego-lidera,nId,1493620

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sklad-nowego-rzadu-to-decyzja-nowego-lidera,nId,1493620