Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

O 4,5 miliarda zł wzrosły w sierpniu aktywa OFE

Finanse

Wartość aktywów wszystkich otwartych funduszy emerytalnych (OFE) w ostatnim dniu sierpnia wyniosła 151,43 mld zł, oznacza to o 3,1 proc. w porównaniu ze stanem w końcu lipca. Najlepszy wynik od 11 miesięcy jest spowodowany korzystną sytuacją na giełdzie spółek, w które inwestują OFE. Najbardziej – o ponad 3,5 proc. – wzrosły aktywa Nordea OFE i Axa OFE, najmniejszy wzrost – o 2,6 proc. – odnotował fundusz Złota Jesień”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/finanse-osobiste/artykuly/819386,aktywa-ofe-wzrosly-o-3-1-proc-w-sierpniu-to-najlepszy-wynik-od-11-miesiecy.html

Udostępnij

Wybory samorządowe: do 20 mln zł może wydać na kampanię

Finanse kampania wyborcza komitet wyborczy koszty kampanii limit wydatków wybory samorządowe

komitet wyborczy, który zarejestruje kandydatów w wyborach do wszystkich rad oraz kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Limit wydatków przypadających na jednego kandydata zależy od szczebla samorządu. Najniższy, w wyborach do rady gminy w gminach do 40 tys. mieszkańców, wynosi 1 000 zł, w wyborach do rady gminy w gminach powyżej 40 tys. mieszkańców oraz w wyborach do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy wynosi 1 200 zł. W wyborach do rady powiatu – 2 400 zł, w wyborach do rady miasta w miastach na prawach powiatu – 3 600 zł, a w wyborach do sejmiku województwa – 6 000 zł.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/819280,samorzadowa-kampania-wyborcza-partie-wydadza-po-18-20-mln-zl.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/819280,samorzadowa-kampania-wyborcza-partie-wydadza-po-18-20-mln-zl.html