Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Handel akcjami Petrolinvestu na giełdzie zawieszony

Gospodarka

Zawiesił obrót akcjami Petrolinvestu od dziś do 8 września zarząd Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie, ponieważ spółka nie przedstawiła w terminie skonsolidowanego raportu półrocznego. Spółka założona przez Ryszarda Krauzego, wyceniana obecnie na niecałe 50 mln złotych miała poszukiwać i wydobywać ropę w Kazachstanie, ale dotąd planów nie zrealizowała. Krauze twierdzi, że zainwestował w firmę ponad 360 mln dolarów. Na GPW Petrolinvest zadebiutował w połowie lipca 2007 roku; kurs akcji wynosił wtedy 590 zł do 19 groszy. Obecnie cena akcji wynosi 19 groszy.
Poza Petrolinvestem decyzją zarządu GPW zawieszony został także handel akcjami dwóch mniejszych spółek: Cash Flow SA oraz PBO Anioła w upadłości.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Obrot-akcjami-Petrolinvestu-zawieszony-7217718.html

Udostępnij

Rząd Australii: wykluczmy Putina ze szczytu G20

Gospodarka Australia g20 putin rosja szczyt nato wykluczenie putina wykluczenie rosji

Cofnięcia zaproszenia prezydenta Rosji na obrady szczytu G20 domaga się rząd Australii, poinformował wczoraj minister handlu Andrew Robb. Obrady przywódców krajów mających 20 największych gospodarek świata mają odbyć się w listopadzie w australijskim Brisbane. Propozycję wykluczenia Rosji ze spotkania przedstawią w czwartek na szczycie NATO w Walii minister spraw zagranicznych Australii Julie Bishop i minister obrony David Johnston.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/rosji-grozi-wykluczenie-z-g20-decyzja-zapadnie-na-szczycie-nato,464102,s.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/rosji-grozi-wykluczenie-z-g20-decyzja-zapadnie-na-szczycie-nato,464102,s.html