Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosyjski najemnik wypowiedział wojnę Polsce

Nieistotne

Słowami „Motorola po was idzie” i sfilmowaną salwą rakietową zakończył perorę przeciw Polsce na zamieszczonym w Sieci filmie rosyjski najemnik dowodzący oddziałem separatystów Arsen Pawłow, ksywka „Motorola”. Furię najemnika wywołała odmowa przepuszczenia samolotu z ministrem obrony Rosji Siergiejem Szojgu w ostatni piątek, bo najpierw lot uzgodniony była jako cywilny, a potem zgłoszony jako wojskowy. O filmie poinformowała wczoraj telewizja Biełsat.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/29,1137594-Rosyjski-separatysta-grozi-Polsce.html

Udostępnij

Rosyjski trener chwali polskich kibiców

Nieistotne Kanada kibice kibice Stadion Narodowy Mistrzostwa świata w siatkówce rosja rosyjski trener

– Bardzo lubię grać w Polsce. Po raz kolejny tutejsi kibice pokazali, że kochają ten sport, bo przyszli nas tutaj dopingować, chociaż nie jesteśmy ich drużyną narodową – powiedział trener reprezentacji Rosji Nikołaj Pawłow po meczu z Kanadą. Już pierwszego dnia polscy kibice siatkówki pokazali klasę na Stadionie Narodowym, stając się 50-tysięcznym chórem śpiewającym hymn narodowy. Rosjanie są wprawdzie faworytami grupy C i kandydatami do mistrzostwa, ale ich zwycięski mecz z Kanadą kibice i komentatorzy zgodnie ocenili jako słaby.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1040825,title,Nikolaj-Pawlow-chwali-polskich-kibicow-po-meczu-Rosja-Kanada,wid,16852903,wiadomosc.html?

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1040825,title,Nikolaj-Pawlow-chwali-polskich-kibicow-po-meczu-Rosja-Kanada,wid,16852903,wiadomosc.html?