Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

NATO: konflikt jest już przez Kijów przegrany

Świat

powiedział na tajnej naradzie NATO niewymieniony z nazwiska wysoki rangą generał, napisał dzisiejszy „Der Spiegel”. Zdanie generałów NATO, prezydent Poroszenko może jedynie wycofać wojska, żeby uniknąć strat. Poza rosyjskimi oddziałami, które walczą na Ukrainie, wzdłuż granicy ukraińsko-rosyjskiej czeka w gotowości 20 grup batalionowych, każda po co najmniej 500 ludzi. Nowy front otwarty przez oddziały rosyjskie w okolicach Mariupola sprawił, że południowa flanka przestała istnieć.

https://www.youtube.com/watch?v=8fOfWPd501I&feature=player_detailpage

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/der-spiegel-o-tajnej-naradzie-w-nato-ukraina-juz-przegrala-wojne,464151,s.html

Udostępnij

Rzecznik Kremla dementuje wiadomości o groźbie Putina

Świat kijów putin rosja ukraina

Słowa prezydenta Rosji o możliwości „zdobycia Kijowa w dwa tygodnie” były wyrwane z kontekstu – tak doradca prezydenta Władimira Putina do spraw polityki zagranicznej Jurij Uszakow skomentował doniesienia mediów za pośrednictwem agencji ITAR-TASS. Według łagodniejszej wersji słowa brzmiały „gdybym naprawdę najechał na Ukrainę, byłbym w Kijowie w ciągu dwóch tygodni”. Jurij Uszakow skrytykował też samo ujawnienie treści rozmowy telefonicznej. – Jeśli to zrobiono, to w ogóle wydaje mi się to niegodne poważnego polityka – oświadczył.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/w-dwa-tygodnie-zajalbym-kijow-doradca-putina-wyrwane-z-kontekstu,464200,s.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/w-dwa-tygodnie-zajalbym-kijow-doradca-putina-wyrwane-z-kontekstu,464200,s.html