Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Kto zastąpi Donalda Tuska w Polsce rozważają media

Polska

Kto zostanie premierem, kiedy Donald Tusk odejdzie do Brukseli i kto zastąpi go na stanowisku prezesa Platformy Obywatelskiej, jeśli ktoś zastąpi, media pełne są roztrząsań tych kwestii. Wszyscy komentatorzy zgodnie wymieniają Ewę Kopacz jako następczynię w rządzie, ale tylko niektórzy również jako następczynię w rządzącej partii, podczas kiedy inni głoszą, że Donald Tusk nadal będzie przewodniczącym PO.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Anita Włodarczyk pobiła rekord świata w rzucie młotem

Polska Anita Włodarczyk Betty Heidler rekord świata rekordzistka świata rzut młotem srebrny medal złoty medal

rezultatem 79,58 m uzyskanym wczoraj na mityngu w Berlinie. Włodarczyk już raz była rekordzistką świata, od 6 czerwca 2010 roku do 21 maja 2011, kiedy jej rekord pobiła Niemka Betty Heidler. Anita Włodarczyk ma 29 lat, jest zdobywczynią srebrnego medalu olimpijskiego w Londynie w 2012 roku, złotego medalu mistrzostw świata w Berlinie w 2009 roku i dwóch złotych medali mistrzostw Europy: z Helsinek w 2012 i Zurychu w 2014 roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/1220129,Anita-Wlodarczyk-ponownie-rekordzistka-swiata-w-rzucie-mlotem

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/1220129,Anita-Wlodarczyk-ponownie-rekordzistka-swiata-w-rzucie-mlotem