Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Będą jednak bazy NATO w Europie środkowej i wschodniej

Świat

Bazy NATO powstaną w Polsce i Rumunii oraz trzech państwach bałtyckich, informuje dzisiejszy Frankfurter Allgemeine Zeitung. Wcześniejsze wypowiedzi zachodnich polityków i wojskowych wykluczały taką możliwość. Według niemieckiego dziennika w każdej bazie stacjonować ma od 300 do 600 żołnierzy. Ponadto zostanie utworzona jednostka szybkiego reagowania w sile 4 tys. żołnierzy. Oficjalne decyzje mają zapaść 4 września na szczycie NATO w Walii.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/818814,nato-stworzy-w-europie-wschodniej-piec-nowych-baz.html

Udostępnij

Nikt z was nie zostanie rozstrzelany bez przyczyny

Świat rosja rosyjskie siły pokojowe rozstrzelanie ukraina ulotka wojna wojsko

„Przygotujcie listy wojskowych ukraińskiej armiiuczestników Majdanu, aktywistów organizacji społecznych i liderów mniejszości narodowych w celu przekazania ich pracownikom Federalnej Służby Bezpieczeństwa przy oddziałach pokojowych”, zaleca ulotka kolportowana w zajętym przez rosyjskie wojska Nowoazowsku. „Nikt z was nie zostanie rozstrzelany bez przyczyny”, uspokaja dziewiąty, ostatni punkt ulotki. Według ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RBNiO) kolportują ją rosyjscy żołnierze. Ulotka zapowiada przyjazd na Ukrainę „kontyngentu pokojowego wojsk Federacji Rosyjskiej”, a armię ukraińską określa jako „nielegalną”.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16642088/rosja-wysle-sily-pokojowe-na-ukraine-tajemnicze-ulotki-wzywaja-mieszkancow-do-wspolpracy

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16642088/rosja-wysle-sily-pokojowe-na-ukraine-tajemnicze-ulotki-wzywaja-mieszkancow-do-wspolpracy