Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ubezpieczeni kierowcy płacą za nieubezpieczonych

Finanse

Nie ma zawartej umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej od 200 do 250 tys. samochodów lub motocykli zarejestrowanych w Polsce, podaje Ośrodek Informacji Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Jest to około 1 proc. wszystkich zarejestrowanych pojazdów. Najwyższy odsetek nieubezpieczonych samochodów i motocykli zarejestrowanych jest w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, opolskim i warmińsko-mazurskim. Jeśli nieubezpieczony kierowca spowoduje wypadek, odszkodowanie płaci Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, a pieniądze pochodzą ze składek ubezpieczeniowych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033763,title,Cwierc-miliona-pojazdow-w-Polsce-nie-ma-polisy-OC,wid,16840741,wiadomosc.html?ticaid=1135c7

Udostępnij

Finansowe wsparcie dla upadających Malaysia Airlines

Finanse Khazanah Nasional Malaysia Airlines malezyjski samolot malezyjskie linie lotnicze Najib Razak restrukturyzacja

W linie lotnicze zagrożone dziś upadkiem zainwestuje 6 mld ringgitów malezyjskich – ok. 6 mld zł – właściciel funduszu Khazanah Nasional, poinformował wczoraj premier Malezji Najib Razak. Plan restrukturyzacji obliczony na trzy lata składa się z 12 przedsięwzięć, które mają przywrócić liniom rentowność. Plan przewiduje personalne zmiany w zarządzie oraz zwolnienia nawet 6 tys. pracowników. Upadek MAS zaczął się od zaginięcia samolotu z pasażerami nad Pacyfikiem, a pogłębił się po zestrzeleniu samolotu pasażerskiego przez promoskiewskich rebeliantów na Ukrainie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/08/29/zastrzyk-finansowy-dla-malaysia-airlines/

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/08/29/zastrzyk-finansowy-dla-malaysia-airlines/