Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Nikaragua: lawina przysypała 24 górników kopalni złota

Świat

od czwartku trwa akcja ratunkowa. Ratownikom udało się wczoraj nawiązać kontakt z 20 uwięzionymi pod ziemią górnikami. W najbliższym czasie ratownicy będą mogli dostarczyć uwięzionym żywność i wodę po czym przystąpią do usuwania zawału. Kopalnia El Comal, należąca do kolumbijskiego koncernu Hemco, usytuowana jest na zboczu góry w miejscowości Bonanza odległej o 420 km od stolicy kraju – Managui.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16640374/lawina-zeszla-w-nikaragui-24-gornikow-czeka-pod-ziemia-na-pomoc

Udostępnij

Na Ukrainę napływają rosyjscy żołnierze i sprzęt bojowy

Świat matki i żony żołnierzy nato rosja ukraina wojna wojsko

Rosyjskie czołgi, transportery opancerzone i wyrzutnie Grad wjechały do Ługańska, łącznie od 250 do 300 pojazdów, poinformował działacz społeczny z tego miasta Dmytro Sniehyriow. Według raportu ONZ 2593 osoby zginęły od kwietnia we wschodniej Ukrainie. ONZ zarzuca separatystom łamanie praw człowieka, dopuszczanie się porwań i tortur. Sytuacja na wschodzie Ukrainy jest tematem specjalnego posiedzenia Komisji NATO. W siedzibie Sojuszu Północnoatlantyckiego w Brukseli spotkali się ambasadorzy, w rozmowach bierze udział także ambasador Ukrainy. W Rosji matki i żony poległych i rannych żołnierzy domagają się informacji o ich losie.

Udostępnij Komentarze

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze