Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Informacja dla czytelników RSS

Redakcyjne

Drodzy czytelnicy korzystający z RSS! W imieniu redakcji Zipnews, chciałbym Was przeprosić za nasze przeoczenie, przez które w RSS-ach zaczęły pojawiać się wyniki Lotto i robocze wpisy z kategorii Rozrywka.

Błąd został już poprawiony i w RSS-ach powinny pojawiać się tylko newsy z głównych działów. Możecie też subskrybować tylko wybrane działy klikając w link RSS w danym dziale:

link do subskrybowania wybranego działu

Zdajemy sobie sprawę, że akurat Was wpisy o lotto i filmiki raczej nie interesują, ale dla części czytelników są to istotne informacje, więc będą dostępne w Zipnews, a my planujemy regularnie dodawać kolejne działy i wprowadzić opcjonalne konta użytkowników, dzięki którym będziecie mogli czytać tylko wybrane treści.

Jeśli macie jakieś uwagi lub pomysły na nowe działy, zapraszam do kontaktu ze mną osobiście przez e-mail (marcin@kosedowski.com) lub formularz kontaktowy.

Marcin Kosedowski

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze