Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

USA i Rosja potajemnie dogadywały się w sprawie Ukrainy

Świat

Tajne rozmowy na temat Ukrainy między przedstawicielami Rosji i USA odbywały się w czerwcu na wyspie Boisto w Finlandii. Informacje na ten temat ujawniła wczoraj agencji Associated Press rzeczniczka Fińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Vesa Hakkinen. Rzeczniczka powiedziała, że przedstawiciele Finlandii w rozmowach nie uczestniczyli. Nie ujawniła dokładnego terminu rozmów, ich długości oraz uczestników.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,16535973,MSZ_Finlandii__Bylo_tajne_spotkanie_USA_i_Rosji_ws_.html

Udostępnij

Poroszenko: w Mińsku waży się los świata i Europy

Świat białoruś kazachstan Nazarbajew Poroszenko putin rosja ukraina łukaszenka

Główni uczestnicy dzisiejszego spotkania w Mińsku, prezydenci Poroszenko i Putin przedstawili stanowiska w sprawie Ukrainy. Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton powiedziała, że celem jej rozmów będzie zabieganie o zachowanie integralności terytorialnej Ukrainy. W spotkaniu biorą ponadto udział prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka, który jako gospodarz oficjalnie je zainaugurował i prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew. Unię Europejską poza Catherine Ashton reprezentują komisarze UE: ds. handlu Karel De Gucht oraz ds. energii Guenther Oettinger.
Większość obserwatorów nie spodziewa się znaczących rezultatów spotkania.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1215239,Szczyt-w-Minsku-Poroszenko-tu-wazy-sie-los-swiata-Putin-Moskwa-szanuje-wybory-innych

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1215239,Szczyt-w-Minsku-Poroszenko-tu-wazy-sie-los-swiata-Putin-Moskwa-szanuje-wybory-innych