Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ponad jedna trzecia Polakow nie używa komputerów

Nauka i Technologie

Tylko 64 proc. Polaków korzysta z komputerów, 36 proc. nie ma z nimi żadnej styczności. Są to przede wszystkim ludzie po 55 roku życia. Blisko dwie trzecie z tych osób twierdzi, że nie mają potrzeby korzystania z komputerów, ponad jedna trzecia przyznaje się do braku umiejętności. Dane te, według Eurostatu, nie zmieniają się w Polsce od trzech lat.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,16524721,_Rzeczpospolita___Cyfrowy_analfabetyzm_ma_sie_dobrze.html

Udostępnij

Wybuchła tuż po starcie rakieta Falcon 9 firmy SpaceX

Nauka i Technologie eksplozja falcon 9 rakieta kosmiczna SpaceX

System autodestrukcji zainstalowany w trzysilnikowej rakiecie Falcon 9 unicestwił ją wczoraj kilkanaście sekund po starcie, kiedy wykryte zostały nieprawidłowości w funkcjonowaniu, w trakcie próbnego lotu w okolicach miejscowości McGregor w Teksasie. Eksplozja nie wyrządziła żadnych szkód. Testowane rakiety Falcon 9 po osiągnięciu orbity, mogą z powrotem wylądować na ziemi. Następny lot testowy Falcona 9 SpaceX zaplanowała na przyszły rok.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/eksplozja-rakiety-tuz-po-starcie-wlaczyli-system-autodestrukcji,140013,1,0.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/eksplozja-rakiety-tuz-po-starcie-wlaczyli-system-autodestrukcji,140013,1,0.html