Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wojna na Ukrainie: Rosja eskaluje, zachód potępia

Świat

Dotarły do Ługańska wszystkie samochody ciężarowe z konwoju rosyjskiej pomocy humanitarnej dla południowych i wschodnich terenów Ukrainy – poinformowała wczoraj wieczorem agencja ITAR-TASS. Agencja nie wykluczyła, że cześć pomocy zostanie przewieziona do Donieckiej Republiki Ludowej (DRL), nie poinformowała również, co stanie się z 300. ciężarówkami i nieznanym z liczby personelem konwoju. Kanclerz Angela Merkel i prezydent Barack Obama odbyli nocną rozmowę telefoniczną i wydali komunikat, w którym potępili koncentrowanie rosyjskich wojsk na granicy Rosji z Ukrainą, ostrzał artyleryjski terytorium ukraińskiego oraz wysłanie konwoju z pomocą humanitarną bez zgody władz Ukrainy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-nocne-rozmowy-obamy-i-merkel-konwoj-musi-opuscic-ukraine,nId,1489205

Udostępnij

Rosyjskie ciężarówki z pomocą humanitarną siłą wdarły się na Ukrainę

Świat ciężarówki granica konwój rosja separatyści ukraina

Od 70 do 90 ciężarówek z rosyjskiego konwoju z pomocą humanitarną wjechało dziś przed południem na Ukrainę bez zgody ukraińskiej Straży Granicznej i bez asysty Czerwonego Krzyża przejściem opanowanym przez promoskiewskie siły. Świadkowie mówią o 70 samochodach, władze w Kijowie o 90. Szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) Wałentyn Naływajczenko twierdzi, że kierowcy ciężarówek to w rzeczywistości operatorzy nowoczesnego uzbrojenia dostarczonego już przez Rosję prorosyjskim rebelientom, a same ciężarówki posłużą do transportu wojskowego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/news-wjazd-rosyjskiego-konwoju-to-wtargniecie-na-ukraine,nId,1488612

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/news-wjazd-rosyjskiego-konwoju-to-wtargniecie-na-ukraine,nId,1488612