Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ługańsk: separatyści zamordowali honorowego konsula Litwy

Nieistotne

Honorowy konsul Litwy Mykola Zelenec został zastrzelony, poinformował dziś ambasador Litwy na Ukrainie Petras Vaaaitekunas. Konsul najpierw został porwany przez separatystów i co najmniej 12 dni przetrzymywany w niewoli, a następnie zastrzelony. Dokładny czas i okoliczności morderstwa nie są na razie znane. Agencja AFP podała, że od początku konfliktu we wschodniej Ukrainie promoskiewscy separatyści uprowadzili kilkaset osób uznanych przez nich za podejrzane.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/467763,w-lugansku-na-ukrainie-zostal-zamordowany-honorowy-konsul-litwy-mykola-zelenec.html

Udostępnij

Arabia Saudyjska: policja obyczajowa cenzuruje Internet

Nieistotne arabia saudyjska areszt cenzura Internet islam niemoralność i homoseksualizm szariat

Za szerzenie ateizmu ponad 850 kont internetowych i kont na Twitterze zamknęła policja obyczajowa Arabii Suadyjskiej, poinformował wczoraj saudyjski dziennik „Al-Iktisadija”. Właściciele 146 kont na Twitterze zostali aresztowani i przekazani religijnym sądom; policja oskarża ich o „służbę niemoralności i homoseksualizmowi”. Policja oznajmiła, że odbierała liczne skargi internautów na strony, które zostały zlikwidowane. Nie jest to pierwsza akcja likwidacji stron internetowych, wcześniej zajmowała się tym saudyjska Organizacja Łączności i Technik Informacyjnych. W Arabii Saudyjskiej islamskie prawo szariatu jest prawem państwowym.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16526296/walka-o-cnote-po-saudyjsku-ponad-800-ateistycznych-portali-zostalo-zamknietych

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16526296/walka-o-cnote-po-saudyjsku-ponad-800-ateistycznych-portali-zostalo-zamknietych