Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Jak wyglądałaby kometa Churyumov-Gerasimenko na tle Los Angeles?

Nauka i Technologie

Mierząca trzy kilometry kometa Churyumov-Gerasimenko wydaje się niewielkim ciałem niebieskim, ale poniższa wizualizacja pozwala poczuć prawdziwą skalę tej komety.

kometa Churyumov-Gerasimenko na tle Los Angeles

Na komecie Churyumov-Gerasimenko ma w tym roku wylądować ziemski statek kosmiczny. Będzie to pierwsze takie lądowanie w historii.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.iflscience.com/space/graphic-shows-size-rosettas-comet

Udostępnij

Jeziora na Street View

Nauka i Technologie

Giżycko, Twierdzę Boyen, 
rejs po Niegocinie będzie można niebawem oglądać na Street View. Podczas ostatniego weekendu pracownik Google ze specjalnym plecakiem wyposażonym w kamery rejestrował nową kładkę nad portem w Giżycku, taras widokowy nad Niegocinem, zabytkową Twierdzy Boyen, Wilczy Szaniec w Gierłoży, Park Zabytków Warmii i Mazur, operator pływał też motorówką po jeziorze Niegocin i kanale w Giżycku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/9129,1134324-Street-View-na-Mazury.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/9129,1134324-Street-View-na-Mazury.html