Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Grupa Żywiec traci klientów na piwo i napoje bezalkoholowe

Gospodarka

O 200 tys. hektolitrów piwa i innych napojów mniej niż w 2013 r. sprzedała w pierwszej połowie tego roku Grupa Żywiec. Nie wszystkie gatunki piwa i napoje znajdują mniej klientów, sprzedaż piwa Żywiec wzrosła o 11 proc. Przychody spółki spadły o 142 mln zł w porównaniu z rokiem ubiegłym i wynoszą obecnie trochę ponad 0,5 mld zł. Zysk operacyjny w pierwszym półroczu zeszłego roku wynosił 117 mln zł, w tym już tylko 56 mln zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/40-mln-butelek-tak-traci-rynek-grupa-zywiec_a17309

Udostępnij

Gospodarka Węgier rozwija się najszybciej w Europie

Gospodarka bezrobocie orban podatek produkt krajowy bruto produkt krajowy brutto Węgry

Produkt krajowy brutto Węgier wzrósł w drugim kwartale tego roku o 3,9 proc. Bezrobocie na Węgrzech wynosi 7,8 proc., od stycznia ubiegłego roku spadło o 3,5 proc. Na wniosek premiera Viktora Orbana, węgierski bank centralny przeznaczył ponad 8 mld dolarów na wsparcie firm zatrudniających do 250 pracowników. Właściciele firm o obrotach poniżej 500 mln forintów płacą tylko 10 proc. podatku dochodowego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/816812,jak-zagrazajaca-demokracji-polityka-orbana-rozpedzila-gospodarke-wegier.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/816812,jak-zagrazajaca-demokracji-polityka-orbana-rozpedzila-gospodarke-wegier.html