Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Razem z separatystami walczą żołnierze rosyjskiej armii

Świat

Dowody na to, że w szeregach promoskiewskich separatystów walczą żołnierze rosyjskiej armii znalazło ukraińskie wojsko. Ukraińcy przejęli 2 transportery opancerzone należące do dywizji desantowo-szturmowej z Pskowa. Załogi transporterów uciekły zostawiając w środku dokumenty, wśród nich prawo jazdy oraz osobisty tablet rosyjskiego dowódcy plutonu. Ponadto na transporterach były znaki taktyczne dywizji, takie same jak na sfilmowanych przez dziennikarzy transporterach uczestniczących w rosyjskich ćwiczeniach przy granicy ukraińskiej. Moskwa nie skomentowała doniesień o tych dowodach.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/817029,ukraina-znalazla-dowody-na-udzial-rosyjskich-zolnierzy-po-stronie-terrorystow.html

Udostępnij

Ukraina: rebelianci ostrzeliwują Ługańsk rakietami

Świat czeczeni rakiety rosja samolot separatyści ukraina zestrzelony

Wojska Ukraińskie zajęły centrum Ługańska, ale czeczeńscy żołnierze walczący po stronie promoskiewskich separatystów z wschodnich dzielnic miasta ostrzeliwują centrum ciężkimi rakietami. Również z broni rakietowej został wczoraj wieczorem zestrzelony w pobliżu Ługańska ukraiński samolot SU-25. Rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony w Kijowie Andrij Łysenko przyznał, że sytuacja wojsk ukraińskich w obwodzie Ługańskim nie jest łatwa, bo rebelianci otrzymują coraz więcej ciężkiej broni z Rosji.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0SAffXYsl98

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/reuters-rebelia-na-ukrainie-slabnie-niepewny-los-liderow,460600.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/reuters-rebelia-na-ukrainie-slabnie-niepewny-los-liderow,460600.html