Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Kruk będzie odbierał długi od Niemców

Finanse

Oddział w Niemczech otwiera największa polska firma windykacyjna. Rynek wierzytelności wynosi tam około 230 mld euro. Kruk działa już od 2007 roku w Rumunii, a od 2011 w Czechach i na Słowacji. W ubiegłym roku firma zakupiła lub przyjęła do obsługi wierzytelności o wartości 5,1 mld zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/kruk-bedzie-windykowal-niemieckich-dluznikow_a17304

Udostępnij

Rząd zapowiada zwiększenie kwoty wolnej od podatku

Finanse kwota wolna od podatków podatki rząd waloryzacja emerytur

ale nie mówi o ile. Obecnie kwota wolna od podatku wynosi wynosi 3091 zł, można to przeliczyć na obniżenie podatku ludzi nie przekraczających pierwszego progu podatkowego o 556 zł podatku rocznie albo ponad 46 zł miesięcznie. Rozpatrywane jest podwyższenie wolnej kwoty od 676 zł do 1000 złotych miesięcznie, byłoby to równoważne przyrostowi dochodów netto przy niezmienionych dochodach brutto od 10 do 35 zł miesięcznie. Podwyższenie kwoty wolnej od podatku zastąpić miałoby rewaloryzację emerytur, która przy niskiej inflacji, a teraz nawet deflacji byłaby bardzo niska

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/816790,zwiekszy-sie-kwota-wolna-od-podatku-ile-na-tym-zyskamy.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/816790,zwiekszy-sie-kwota-wolna-od-podatku-ile-na-tym-zyskamy.html